Openmind Creative Agency | Openmind Creative Agency
Profesyonel, yaratıcı ve genç̧ bir ekipten oluşan Openmind Creative Agency; görsel tasarım, web hizmetleri, kurumsal kimlik ve fotoğraf prodüksiyon gibi hizmetler veriyor.
364
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-364,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Hakkımızda

Neler

Yapıyoruz

Çözüm ürettiği markalara değer katmak ve geleceğin iletişim tasarımı perspektifine yön vermek amacıyla profesyonel, yaratıcı ve genç̧ bir ekipten oluşan Openmind Creative Agency; görsel tasarım, web hizmetleri ve google adwords gibi hizmetler veriyor.

Biz

Kimiz

Openmind Creative Agency; modern çağın iletişim dinamiklerine, çözüm ortağı olduğu markaların sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirdiği iletişim tasarımlarıyla; söz konusu markalara, markaların sektörüne ve aynı zamanda reklam & iletişim dünyasına değer katan çözümler tasarlıyor.

Neler Öneriyoruz

Openmind Creative Agency; yeni kurulan ya da piyasada yaşamını sürdüren, firmaların gerek kendilerini, gerek ürettikleri ürün ve hizmetleri geniş halk kitlelerine tanıtıyor. Openmind Creative Agency firmaların büyümesi için kampanyalar hazırlıyor. Ürün ve hizmet kalitesinin anlaşılmasını ve kullanılmasını sağlıyor.

Minyonumuz

Misyonumuz

Openmind Creative Agency olarak reklam dünyasına girerken dürüstlük ve karşılıklı güven anlayışını baz aldık. Bu işi yaparken etik anlayışımızı en üst planda tuttuk. Yaratıcı tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmayı amaçlıyoruz.

Beyin Fırtınası

Büyümesi hedeflenen firmanın, piyasadaki durumu bir yol haritası çizer. Bu yol haritası firmanın tanıtım kampanyasına ayırdığı bütçe dahilinde yapılır. Firmanın bugüne kadar ne tür tanıtım yaptığı, hangi hedef kitleye hitap ettiği belirlenir. Sonuçlar değerlendirilerek yeni yol haritası çizilir. Openmind Creative Agency, firmanın faaliyet gösterdiği sektör ve hedef kitlesini dikkate alarak işin planlamasını yapar.

Beyin Fırtınası
Yaratıcı Süreç

Yaratıcı Süreç

Hedef kitleye iletilecek mesajlar, kullanılacak sloganlar, adresler, yön verecek metinler hazırlanır. Kullanılacak tanıtım araçları belirlenir. Araçlar belirlendikten sonra, hangi metin, hangi araç için tasarlanacaksa, creative director tarafından dönüştürülür ve tasarımcılar tarafından uygulanır. Mecralar; gazete, dergi, billboard, durak tanıtımları, outdoor tv, megalight ve benzerleridir. Mecraların her birinde, farklı tasarımlar uygulanır.