Openmind Creative Agency | Openmind Creative Agency | Grafik Tasarım | Graphic Design
Openmind Creative Agency; kurumsal kimlik, logo, ilan, Afiş&Poster, Katalog ve daha birçok tasarım çözümleriyle size hizmet sunmaktadır.
483
page-template-default,page,page-id-483,page-child,parent-pageid-346,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Openmind Creative Agency, basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat veriyor. Şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığı grafik tasarım çalışmalarıyla marka değerini artıran Openmind Creative Agency; yaratıcı ve efektif olmasının yanı sıra marka ruhuna uygunluğuyla kurumsal bütünlüğü sağlar ve söz konusu markaya prestij ve artı değer katar. Grafik tasarım, hayal gücünün üretime dönüştürülerek görsel ortama aktarılmasıdır ve grafik tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilir.

Kurumsal Kimlik

 

Openmind Creative Agency, markanın vizyonunu en doğru şekilde yansıtan ve kurumsal bütünlüğü etkin biçimde sağlayan kurumsal kimlik tasarımlarıyla, markaların daha güçlü ve güvenilir bir algı oluşturmalarını sağlıyor. Kurumsal kimlik, bir kurumun ruhunu, kimliğini yansıtan görsel öğelerin bütünüdür. Markanın güven algısı oluşturabilmesi için olmazsa olmazların başında gelen kurumsal kimlik kılavuzu; logo tasarımından kartvizit tasarımına, antetli kağıt tasarımından cepli dosya tasarımına, diplomat zarf tasarımından ambalaj tasarımına, personellerin kıyafetinden araç giydirmeye kadar, kurumun tüm görsel öğelerini içermektedir.

Logo

 

Openmind Creative Agency, marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşen logo tasarımlarına hayat veriyor. Başarılı bir logo, ait olduğu markayı tüm mecralarda temsil edeceği için iyi bir şekilde projelendirilerek hayata geçirilmelidir. Bir logonun etkili olması için sade olması gerekir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Başarılı bir logo tasarımı, kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır.

İlan

 

Openmind Creative Agency, tüm mecralar için marka bilinirliğine ve imajına artı değer katan ilan tasarımlarına hayat veriyor. İlan tasarımı, indoor ilan tasarımı ve outdoor ilan tasarımı olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır. Indoor ilanlar, hedef kitleye kapalı alanlarda hitap eden reklam-iletişim faaliyetleridir. Dergilerde, diğer basılı mecralarda, dijital platformlarda, alışveriş merkezlerinde, dinlenme tesislerinde, toplu taşıma araçlarında, vb. alanlarda kullanılır. Outdoor ilanlar, yani dış mekan ilanları ise billboardlar, tabelalar, ışıklı ilanlar, araç giydirmeler, bina giydirmeler, durak ilanları, pano ilanları vb. gibi dış ortamda kullanılan tüm ilan tasarımlarını kapsar. Başarılı bir ilan için, ilanın amacına göre tasarım gerçekleştirilmelidir. Hedef kitleye mesajı en etkili verecek metinler, bütünlük algısı oluşturacak şekilde etkileyici görsellerle anlatılır.

Afiş/Poster

 

Openmind Creative Agency, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim oluşturacak afiş tasarımlarına imza atarak projenin başarıya ulaşmasında etkin rol oynuyor. Afiş tasarımı; ticari afişler, kültürel afişler ve sosyal afişler olmak üzere üç ana kategoriye ayrılabilir. İnsanları bir ürün ya da hizmet hakkında bilgilendirmek amacıyla kullanılan bir iletişim materyalidir.

Katalog

 

Openmind Creative Agency tarafından hazırlanan katalog tasarımları hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim yakalanmasını sağlıyor. Kataloglar, kurumsal katalog ve ürün tanıtım kataloğu olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kurumsal kataloglarda firmaların kurumsal bilgilerine yer verilerek ne iş yaptıkları, neler yaptıkları vb. konular anlatılır. Ürün tanıtım kataloğunda ise firmanın ürünleri ve hizmetleri tanıtılır.